Asaru gāzes baloniņa pielietošana

 
 

Mums katram ir savas intereses dzīvē. Ne katrs grib un ir gatavs investēt laiku pašaizsardzības iemaņu apgūšanai. Šoreiz nerunāsim par citiem iemesliem, tie ir katram individuāli, un gandrīz vienmēr, pamatoti !

Tanī pat laikā, dzirdot par varadabīgiem uzbrukumiem kādam citam, vai pārdzīvojot uzbrukumu, aizdomājamies - kā sevi pasargāt fiziska uzbrukuma gadījumā ?

Viena no vienkāršākām iespējām ir piparu gāzes baloniņa iegāde.

Piparu gāzes baloniņš ir līdzeklis, kurš nepieciešamības gadījumā var tikt veiksmīgi izmantots sevis aizsardzībai  pret uzbrukumu no cilvēka vai dzīvnieka puses. Pielietošana  ir iespējama neatkarīgi no jūsu fiziskās sagatavotības, vai zināšanām pašaizsardzības sfērā.

Ir izveidojies un iesakņojies mīts, ka iegādājoties piparu gāzes baloniņu, mēs esam gatavi nepieciešamības gadījumā to pielietot. Diemžēl pieredze pierāda pretējo.

Tieši tādēļ izstrādāju apmācības nodarbību - semināru, kura laikā piedāvāju apgūt teorētiskās un galvenokārt praktiskās iemaņas piparu gāzes baloniņa lietošanā.

Seminārā pavadītais laiks ir aptuveni 4 stundas.

Nodarbībā apskatīsiet un apgūsiet pamata teoriju par piparu gāzi un citiem pašaizsardzības līdzekļiem, praktiski apgūsiet nepieciešamās Piparu gāzes pielietošanas iemaņas.


Pasākumam ir vecuma ierobežojums - 16 +    Kādēļ piparu gāzes      
         baloniņš ???tā ir iespēja sevi pasargāt no attāluma
piemērots pašaizsardzībai ikvienam, neatkarīgi no fiziskās sagatavotības
veids kā sevi pasargāt ja ir vairāki uzbrucēji
Likumā atļauts pašaizsardzības līdzeklis
Praksē pārbaudīts pašazsardzības līdzeklis
Viegli apgūstamas nepieciešamās zināšanas un iemaņas

Apmācības nodarbība

 
 Informācijai par norises vietu, laiku, vadītāju un cenu un citas       
      detaļas spied 

       ŠEIT

Seminara_norise.htmlshapeimage_4_link_0